Wieczór panieński czyli Twoja ostatnia wolna noc

Organizacją Twojej ostatniej, wyjątkowej szalonej nocy jako Panna zajmują się w większości przypadków druhny. To Twój czas, warto więc porozmawiać z organizatorkami jakie Ty masz pomysły na spędzenie wieczoru panieńskiego. Twoja podpowiedź przyda się też przy tworzeniu listy gości, zwłaszcza gdy wybrałaś za druhnę dalszą kuzynkę, która nie zna wszystkich Twoich przyjaciółek.

Świetną opcją na spędzenie wieczoru panieńskiego jest wypad do spa. Nic nie da Ci takiego relaksu jak masaż czy odżywcze kąpiele. Jeżeli spa odpada, choć podoba Ci się ten pomysł można się również pokusić o zorganizowanie spa w domu. Babska noc, niczym z filmu dla nastolatek, z nałożonymi na twarze maseczkami, dobrym jedzonkiem i butelką wina. Brzmi znakomicie!
Marzy Ci się ostatni raz zaszaleć? Wybierzcie się do klubu! Poćwiczysz swoje zdolności taneczne przed zbliżającym się weselem, spędzisz czas wreszcie ze swoimi przyjaciółkami bez facetów. Możecie przejść całe miasto i zwiedzić wszystkie kluby. A jeśli wszystkie już znacie może warto pomyśleć o klubowym wypadzie do innego miasta?

A może by tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Genialnie! Jeżeli dysponujesz całym dniem, a najlepiej weekendem panieńskim można pomyśleć o wypadzie w góry czy nad jezioro. W ciągu dnia można zająć się pieszymi wycieczkami, zwiedzaniem wszystkich ciekawych miejsc. Wieczorem wyjść przed wynajęty domek, rozpalić grilla czy ognisko, z lampką ulubionego wina i ukochanymi przyjaciółkami powspominać stare, dobre czasy.
Pomysłów jest wiele. Najważniejsze jest to a byś Ty jako przyszła Panna Młoda spędziła Twoją ostatnią noc w przyjemny dla Ciebie sposób. Możesz podpowiedzieć swoim koleżankom co Ci się podoba, jak sobie to wyobrażasz, a czego niekoniecznie byś chciała doświadczyć. Zaufane przyjaciółki z pewnością zorganizują Ci niezapomniane przeżycia, a Ty nie ingeruj za bardzo w organizację. Daj się zaskoczyć, w końcu to Twoja ostatnia wolna noc. Zaopatrz się w dobry humor i wygodne buty, bo kto wie jak skończy się ten wieczór!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *