Porady

pierscionek

Pierścionek z cyrkonią a może z diamentem? Wybór idealnej biżuterii ślubnej

Kobiety kochają biżuterię, jednak dla pań, które żyją w stałych związkach, zwykle największe znaczenie mają dwa, szczególne elementy. Pierścionek zaręczynowy i obrączka to biżuteria wyjątkowa o symbolicznym znaczeniu. Co będzie lepsze na zaręczyny – pierścionek z cyrkonią czy diamentem? Jakie obrączki wybrać? Pierścionek z cyrkonią… Czytaj więcej »Pierścionek z cyrkonią a może z diamentem? Wybór idealnej biżuterii ślubnej

Gdzie wybrać się na miesiąc miodowy

  • Porady

Planując ślub musimy rozważyć wiele różnych aspektów. Jednym z nich jest miesiąc miodowy, który tradycyjnie odbywa się w podróży. Możliwości są nieskończone, ograniczone jedynie naszą wyobraźnią i budżetem. Wybór miejsca To najważniejszy element planowanej podróży poślubnej. Miejsce musi odpowiadać obojgu nowożeńcom. Najlepiej wybrać takie, które… Czytaj więcej »Gdzie wybrać się na miesiąc miodowy

Jak schudnąć przed ślubem?

  • Porady

Kiedy zacząć dietę? Niejedna panna młoda chce schudnąć przed ślubem, zyskać smukłą i ładną sylwetkę, na której dobrze będzie leżała ślubna suknia. Jest to możliwe, ale niełatwe, wymaga pracy nad sobą oraz wysiłku. Warto zatem znaleźć właściwą dietę. dzięki której znikną kilogramy. Podstawą jest czas,… Czytaj więcej »Jak schudnąć przed ślubem?

Ślub w ciąży czy kilka miesięcy po porodzie?

  • Porady

Dwie kreski na teście ciążowym. Ogarniająca radość i tym samym ogromny strach. Przecież nie jesteście małżeństwem, ani nawet narzeczeństwem? Co na to rodzina, znajomi, kościół? To problem, który dotyka wiele par. Większość przyszłych ojców bierze odpowiedzialność na swoje barki i postanawia oświadczyć się przyszłej mamie,… Czytaj więcej »Ślub w ciąży czy kilka miesięcy po porodzie?

Jak wybrać idealne zaproszenia na ślub?

  • Porady

Wybór zaproszeń na ślub może przysparzać więcej trudności niż na początku państwo młodzi mogli założyć. Dlatego warto zainteresować się tematem odpowiednio wcześniej, żeby w razie czego mieć możliwość reakcji na ewentualne problemy, które mogą się przydarzyć podczas wybierania zaproszeń. Po pierwsze, za wybieranie zaproszeń najlepiej… Czytaj więcej »Jak wybrać idealne zaproszenia na ślub?