Jaki prezent dla ukochanego w rocznice ślubu?

Latka lecą, po przyjęciu weselnym pozostał już tylko kurz na kartkach upominkowych, masa zdjęć i wdzięcznie błyszcząca się na palcu obrączka. Czas mija, kolejna rocznica i odwieczny problem – jakim prezentem zaskoczyć ukochanego w rocznicę ślubu.
Jednym z najlepszych i ponadczasowych prezentów jest obdarowanie drugiej osoby swoim czasem. Ta opcja sprawdzi się zwłaszcza dla par z dłuższym stażem, które w natłoku obowiązków domowych, ogromu pracy i zmęczenia często nie mają chwili, którą mogliby spędzić sam na sam. Warto pomyśleć o wspólnej kolacji, wyjściu do kina czy do teatru. Swoim pociechom na ten czas zorganizować wypad do dziadków, a wraz z ukochanym spędzić chwilę jak za dawnych czasów, ciesząc się sobą i swoją obecnością.

Jeżeli mimo wszystko chciałabyś obdarować swojego faceta jakąś materialną drobnostką. Należy zwrócić uwagę aby była to jednocześnie rzecz użyteczna, ale i taka która będzie mu o Tobie przypominać. Takim prezentem może być elegancka koszula lub krawat, który podczas ważnych, firmowych rozmów przyniesie mu przysłowiowe szczęście.
Świetnym pomysłem na prezent dla ukochanego mężczyzny jest również książka. Z pewnością znasz gust swojego faceta i wiesz w jakiego rodzaju literaturze się zatraca. Przejrzyj nowości, może jego ulubiony autor wydał nową powieść albo sam wspominał, że ma ochotę przeczytać jakąś nowość. A jeżeli Twój mąż nie posiada swojej ulubionej książki bo zawsze wypożyczał ją w bibliotece czy od znajomych, a jeszcze nie zdążył jej kupić, rocznica ślubu to idealna okazja aby sprawić mu prywatny egzemplarz. I masz gwarancję, że na pewno mu się spodoba.

Faceci często interesują się nowinkami technologicznymi jak i wszelką elektroniką. Może akurat Twój wspominał, że wypatrzył nowy telefon z bardzo pomocnymi funkcjami, albo najzwyczajniej w świecie potrzebuje już nowego modelu. Jeżeli Twoje zainteresowania w tym temacie są ubogie o pomoc możesz poprosić najlepszego przyjaciela lub zakupić bon prezentowy.
Bon to w gruncie rzeczy bardzo dobry pomysł, niekoniecznie musi być to sklep z elektroniką. W zależności od zainteresowań swojego Męża możesz go nabyć w dowolnym sklepie i w ten sposób sprawić przyjemność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *